Правила системи

УГОДА КОРИСТУВАЧА
Справжня Угода (далі - Угода) встановлює умови та правила використання користувачами Мережі сайту (далі - сайт), в тому числі:

умови використання матеріалів, розміщених на сайті;
умови реєстрації;
умови користування Персональним кабінетом, відправки повідомлень з сайту, розміщення пропозицій щодо поліпшення якості сервісів.
1. Загальні умови
1.1. Використання сайту означає, що користувач Мережі приймає і зобов'язується дотримуватися всіх нижченаведених умов цієї Угоди.

1.2. Ця Угода повністю або в частині може бути змінено власником ресурсу в будь-який час. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на сайті.

2. Взаємодія з сайтом, реєстрація
2.1. Не допускаються підбір пароля, злом або інші дії з метою отримувати доступ до чужих логінів і паролів, а також використання Особистого кабінету іншого користувача.

2.2. При використанні Сайту та інформації з сайту заборонені наступні дії:

використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його сервісами;
використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню Сайту і його сервісів;
використовувати посилання на сторінки сайту або на сам Сайт в спам-розсилках (масова розсилка реклами без згоди на те одержувача).
3. Умови використання матеріалів

3.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, аудіофайли.

3.2. ТОВ Центр по нарахуванню "Мій платіж" належать виключні права на використання вмісту сайту, окрім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на сайті матеріалів.

3.3. Користувач Мережі може завантажувати (завантажувати) з сайту матеріали тільки для особистого використання.
3.4. Дозволено використання інформації засобами масової інформації за умови дотримання умов цієї Угоди а також умов, які передбачені на сторінках, де розміщений контент.
3.5. Вся інформація, розміщена на Сайті, включаючи графічну, є власністю Товариства та / або його партнерів, якщо прямо не зазначено інше.